beylikdüzü barış mahallesi tesisatçı

Beylikdüzü Barış Mahallesi tesisatçı firmamız kombi petek temizleme, makineli su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Kireç, pas ve tortu içerisinde kalmış sayısız borular içerisinde petek temizliği sıvıları ve cihazlar ile çalışmalar yapmaktayız. Her ne kadar tıkalı durumda ve soğuk durumda olan peteklerle dolu olan bir yerde olsanız da sıvı çözücü kimyasal ilaçlar ile açılması mümkün olup, o atıkları da basınçlı sular ile tamamen almaktayız. Giriş ve çıkış haznesi olarak makinemizin takılacağı havlupan olup farklı yerler ile e yine bunu uygulayabiliriz. Kaloriferin vereceği sıcaklığı arttırmak için bu işlemleri almanızı şiddetle önermekteyiz.

Barış Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Barış Mahallesi tesisatçı en iyi cihazlar ile tıkanıklık açma işlemini tek seferde uygulamaktayız. Her gideri makine kullanarak tam olarak temizlemek mümkündür. En avantajlı kısmı gider borusunda tüm alanlara erişebilmemizdir. Kırma dökme işlemi yaparak borunun içine ulaşılması değil, tuvalet veya lavabo haznesinin içerisine atığın geçiş yollarından başlayarak bahsetmiş olduğumuz makineye takılacak kıvrımlı bir yay takılması ve bu yay güç verilmesi ile yapılmaktadır.

Beylikdüzü Barış Mahallesi tesisatçı cebinize uygun rakamlar ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Ses titreşimlerini dikkatli bir şekilde makine ile dinler ve sert yüzeylerdeki su sızıntıları da bulabiliriz. Test pompasını uygular ve sessiz olan su kaçaklarının bile yerini bulur kimyasal kapatıcı ilaç ile onarabiliriz. Farklı sistemler için de farklı makinelerimiz vardır ve hepsinin onarımını yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA