fatih hoca paşa tesisatçı

Fatih Hoca Paşa tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. İlaçlı ve makineli su sızıntısı tespiti ve onarımı yapan firmayız. Garantili olarak alt kata damlayan su borularının onarımını yapmamızı ister misiniz? Zeminden, duvardan su kaçıran su tesisat borularını su kaçağı tespiti makineleri arasındaki test pompası ile basınçtaki dengesizlikleri yakalayarak, aşırı basınç sorunu olan su borularını görerek ilgili dairedeki sorunları teşhis ederiz. Su tesisatına takılacak bir aparat ile su borusunu içini onaran ilaç kullanırız ve sızıntı noktasına ulaştığı anda bu sızı dışarı çıkması esnasında katılaşmaya başlar. Bu şekilde çoğu tesisatı evin en ufak bir yerini kırmadan onardığımızı biliyor musunuz?

Fatih Hoca Paşa Makineli Tesisatçı

Hoca Paşa Mahallesi tesisatçı kalorifer tesisat temizliği için kimyasallı petek temizliği makineleri kullanırız. Kısa sürede peteğin ısıtma maliyetini azaltmak ister misiniz? Petek temizleme hizmetini avantajlı hale getirdik ve ortalama 6-8 peteği 1-3 saat içerisinde kimyasal sıvı ile yıkayarak tamamen temiz hale getiren makinemizi adreslerinize taşıyor, sızdırmayacak şekilde kullanıyoruz. Petek, komi bakım ücreti de avantajlı olarak sizlere sunulmakla birlikte peteğin içinden kimyasal ile yıkanacak olan tüm maddeleri çektikten kısa süre sonra ilk ısıtmada farkı hissedeceksiniz ve etkisi 1-2 seneye kadar gitmektedir.

Hoca Paşa tesisatçı su tesisatı tıkanıklığı açan tıkanıklık açma servisiyiz. Şebeke suyu neden az geliyor? Su tesisatında biriken kireç, pas ve ek yerlerindeki sıkışmalar tazyik miktarını düşürür. Su vanasında kireçlenme ve diğer tüm su tesisatınızla alakalı küçük bir kontrol ve tesisat yıkama sıvısının makine ile aktarımını yaptıktan sonra tüm kirli materyalleri zararsız olarak alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA