eyüp mimar sinan tesisatçı

Eyüp Mimar Sinan tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kırmadan tıkanıklık açma ve makineli su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. Isınma tesisatında petek temizliği hizmeti veren firmayız. Isıtma tesisatı arıza veriyorsa bunun düzeltilmesi nasıl yapılır? Suya ısı veren belli bölgelerden gelen sıcak suların düzgün bir şekilde yayılması için petek borularının tıkalı olmaması gerekir. Merkezi ısıtma, yerden ısıtmalı veya duvara bağlı tesisatlar da ki soğumaları hemen düzeltebiliriz. Termal cihazlarla kısa bir analiz sonunda banyodaki peteği ya da havlupanı kullanarak borularında içerisindeki maddeleri sökecek kimyasal ilacı basınçlı biçimde göndererek yıkarız. Ardından çözülen nesneleri petekten çeker ve makinemizin filtre kısmında tutarız. Oradan da tuvalet gibi atık tesisatına göndeririz.

Eyüp Mimar Sinan Tesisat Ustası

Eyüp Mimar Sinan Mahallesi tesisatçı su tesisatında sızıntı bulan makineli su kaçağı tespiti onarımı yapan servis olup tüm alanlar için analiz yapmaktayız. Su borularındaki kaçak onarımları için öncelik olarak kırma dökme olmadan analiz yapmaktayız. Bunu bir örnek ile açıklayalım. Mutfağa girdiğinizde duvarlardan su geldiğini ve hafif ıslanmış olduğunu gördünüz. Biz o bölgelere iki tane makine yaklaştırır ve analiz ederiz. Kaçak alanlarını termal kameralar ve ses dedektörleri ile rahatlıkla bulabiliriz. En kılcal damlamalar bile makinemizde görünecektir ve sonrasında tamir işlemlerine geçebiliriz.

Eyüp Mimar Sinan tesisatçı yeri gözükmeyen gider tıkanmalarını kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. İlk defa tıkanma problemleri ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ustalarımız özel cihazlar ile tıkalı yerleri bulabilir. Makinemizdeki açıcı yayları kullanarak boru içlerindeki maddeleri parçalayarak giderdeki doluluğun kanalizasyona geçmesini sağlarız. Garantili servis için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA