kağıthane telsizler tesisatçı

Kağıthane Telsizler tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve kombi petek temizliği servisleri sunmaktayız. Düşük bütçe ve az para ile petek temizliği yaptırmanın kaliteli adresi olmaya devam etmekteyiz. Beton yüzeyin arkasını kirletmeden peteklerdeki soğumayı yok etmek için içteki maddelere yoğunlaşmak gerekir. Evin sürekli ılık kalması gibi durumlar karşınızda olabilir. Yalnızca iki kablo ile cihazımızdan tesisata bağlantı yapıyoruz. Alınacak olan ilk sular birlikte ile pislikleri de alırız. Alamadıklarımızı ilaç ekleyip tamamen yıkayarak ve devir daim şeklinde uygularız.

Telsizler Kameralı Tesisat Ustası

Telsizler tesisatçı tıkanma problemlerinde tıkanıklık açma robotu ile sorunları çözmekteyiz. Eski yöntemler zorlu atıklarda pek işe yaramaz. Ciddi derecede problemler olan gider sistemleri çökmüş bile olabilir. Bir kamera ile alakalı sorunları kırmadan gözetleriz. Gider tıkanıklığının belirtisi tuvalet, banyo, mutfak lavabosunda taşma, taşkınlar olabilir. Biz pimaş içlerine gider açma makinesi yani robot cihazı takarız ve yaya güç veririz. Kıvrımlı yay irili veya iyice yerleşmiş sayısız atıkları hızlıca ayrıştırır ve kanaldan uzaklaştırır.

Kağıthane Telsizler tesisatçı evdeki tüm su tesisatını cihaz ile taramaktayız. Örneğin, mutfak duvarından devamlı su akıyor, su sızıntısı var ise su kaçağı tespiti termal kamera cihazı mutfaktaki su tesisatında tarama başlatır. Cihaz ile o su kaybındaki değeri görürüz. Sorunun ilgili katta olduğunu kesinleştirilir. Ses dedektörleri sonra taramaya geçmemizi sağlar ve beton içlerinden gelen su seslerini dinleyen cihaz da diyebiliriz. Hasar oluşturmaz ve probleme yönelik onarımlar yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA