eyüp güzeltepe tesisatçı

Eyüp Güzeltepe tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri vermekteyiz. Alt kat komşunuza akan su sızıntılarını su kaçağı tespiti cihazıyla bulan firmayız. Yeni yapılan binaların tesisatı da yenidir bu yüzden de su sızıntısı çok az da olsa görülebilir. Yapılan işçilik ve diğer nedenler su tesisatında aşırı basınç sorunlarına sebep olabilir ve zayıf bölgelerde kırılmalara sebep olabilir. Damlamalardan dolayı da ses de meydana gelebilir. Alt kata su akar ve bu yoğun halde bile olabilir. Firmamız ses dedektörü ile akan damlama seslerini takip ederek sızıntının nereden meydana geldiğini bulur. Onarım aşaması için çok az bir bölge kırılmaktadır.

Eyüp Güzeltepe Tesisatçı Numaraları

Eyüp Güzeltepe Mahallesi tesisatçı boru yıkamasını basınçlı su cihazı ile yapan servisiz. Lavabo ve tuvalet için yapılan tıkanıklık açma adımlarında maddelerin miktarı ve oldukları bölgenin tam olarak bulunması için gider içlerinden analiz yaparak kamera ile tüm yapışan nesnelerin yerlerini bulmaktayız. Özel gider kamerası ile belirlenen alanlara gider yıkama cihazı ve açıcı kıvrımlı yay aparatları ile maddelerin kanalizasyona ulaşmasını sağlamaktayız. Tıkanıklık bölgelerini kırmadan açma metotları arıyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Eyüp Güzeltepe tesisatçı olarak petek temizliği yapan firmayız. İndirimli petek temizliği fiyatlarını tüm müşterilerimize sunmaktayız. Cihazlar ile kalorifer temizleyen firmamız en uygun fiyatlar ile kalorifer içerisine eklenecek yıkama kimyasalının çamuru, kireci ve tortuyu çözünür duruma getirmesini sağlamaktayız. Bu soğuma sebebi olan nesnelerin dibe inmesi ayrıca yine bir soğuma sebebidir. Basınçlı su cihazı ile hepsinin kısa sürede alınmasını sağlayarak kaliteli sonuçlar sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA