sancaktepe hilal mahallesi su tesisatçısı

Sancaktepe Hilal Mahallesi su tesisatçısı firmamız kameralı su arıza tespiti, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktadır. Kombi radyatör sıcaklık, bakım, petek temizliği yapan servis ekibiyiz. Soğuk havaları, kışı ekonomik geçirmek için bazı ayarlar yapılmasını öneriyoruz. Petek içi kirli ise, kombi arızası varsa, petek tesisatı yanlış bağlanmış ise kaliteli değil, pahalı ısınırsınız. Biz komple sorunları inceleriz. Gerekli ise petekleri makineyle temizleyen İstanbul firması olarak özel solüsyonlar ile yıkarız. Tüm petek içinde soğuma yapan maddeleri çeker, filtrede sıkışmasını sağlar, atık kanallarına gönderir, peteklere temiz su ekler, petek reglaj ayarı yapan firma olarak daha pek çok işlemi birlikte sunar ve testler ile iyi bir işçilik çıkardığımızdan emin oluruz.

Hilal Mahallesi Kameralı Tesisat Ustası

Hilal Mahallesi su tesisatçısı banyo kombi sıcak su borusundan alt kata su kaçağını kırmadan bulan su kaçağı tespiti işlemleri yapan servisiyiz. Şebeke hatları ile aynı özellikte olmayan ve içerisinden sıcak su geçen bu hatları araştırmak için birkaç cihaz kullanırız. Hepsi hasarsız araştırmayı desteklemektedir. Örneğin, banyo duvarında ıslaklık, sıcak su akıntısı varsa o yüzeyleri nem ölçen cihaz ile tararız. Termal kameralar, boru sistemlerinin döşendiği bölgeleri ve sızıntı alanlarını görmemizi sağlar. Hatta nokta yerini bulmak için ses detektörü ile sabitleme yaparak, banyo sıcak su tesisatını garantili onarma işlemlerini sizlere sunabiliriz.

Sancaktepe Hilal Mahallesi su tesisatçısı tuvaleti kırmadan açan profesyonel tıkanıklık açma firmasıyız. Tuvaleti en iyi açan yöntem kimyasal ilaçlar değildir. Tuvalet tıkandı nasıl açarım, açılır? Robot cihaz yoğun halde duran atık nesneleri ayrıştırmaktadır. Bir yay düşünün ve kırmadan atık kanalına takıyoruz, 30 metre ve daha uzun alanlara ilerliyor, atık kanalı içinden de herhangi bir tahribat oluşturmuyor. Atık alanlarını ve tuvalette tesisat kaçaklarını bulan makine olan kameralı araştırma sonucunda itinalı olarak yayı yerleştireceğimiz alanı bulup, makineye güç veriyoruz ve atıklardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA