beyoğlu emekyemez tesisatçı

Beyoğlu Emekyemez tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, cihazla tıkanıklık açma ve makineli petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Ekiplerimiz tıkanan kanallarda pis lağım kokusunun yayılması ve özellikle tıkanıklık açma gibi konularda komple yardımcı olmaktayız. Koku yapan herhangi bir kanaldaki sifon sistemi de bozulmuş olabilir. Sifonda su kalmaması ve kanal içindeki kokuların üniteden dışarı sızması bu arıza giderilmezse sürekli olabilir. Sifon her atık borusunda özellikle tuvalet, lavabo ve banyo gibi alanlarda size en yakın olan kısımda bulunur. Oraya kamera gönderir ve gerekirse parçayı çıkartarak kontrol eder ve arızalı ise değişimini yaparız. Bu kameraları pimaş kanalları içine yönlendirerek sızdıran borular varsa görür ve size bilgi vererek sıradaki işlemleri uygularız.

Emekyemez Kameralı Tesisat Ustası

Emekyemez tesisatçı mutfak bataryasının su akıtması, batarya başlıklarının tam oturmaması veya iç parça arızası gibi konularda kısa bir zamanda tüm sorunları giderebiliriz. Daha büyük yani su kaçağı tespiti konularında iddialı teknikleri de anlatalım. Temiz su veren hatlarda kaçak olması durumlarında ortada küçük de olsa sus sesleri varsa dinleme aygıtları ile tam yerini buluruz. Yani ortada fayans veya duvar var ve onları kırmaya gerek kalmadan ses dinlemeleri yapmakta ve alakalı yerleri bularak, parçadaki değişimi uygulamaktayız.

Beyoğlu Emekyemez tesisatçı bu kış nasıl daha az doğal gaz faturası öderim sorusuna cevap için petek temizliği hizmetlerini önermekteyiz. İstanbul’un kış şartları biraz sert olur ve petek kanalları ne kadar temiz ise kombi veya merkezi ısıtma sistemi o kadar az zorlanacaktır. Bunu elde etmek için boru çaplarındaki daralmayı yok edebilecek kimyasalların cihaz ile kullanılması ve tüm kanal içlerine yönlendirilmesi gerekir. Şu anda bizi arayın ve ekibimiz hemen bu hizmeti sizlere yönlendirsin.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA