Esenyurt Talatpaşa Tesisatçı Su

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı su firması olarak son teknoloji kameralı robot cihazlarla su sızdırması yapan bölgenin su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kireç pas ve tortulaşma yapan peteğe kombi petek bakımı servisimizi çağırarak onarım arzu edebilirsiniz. Robotla lavabo tıkanması veren servisimiz lavaboya atılan yemek artıkları ve yabancı cisimler lavabo da sıkışarak lavabo tıkanmasına sebep olur. Lavabo tıkanması açan tesisatçı firmamızın usta elemanlarını çağırarak evinizde bulunan mutfak giderini kırmadan sorunsuz bir şekilde onarımını yapabiliriz.

Talatpaşa Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı su özel kameralı cihazlarıyla problemli bölgeyi sorunsuz bir şekilde onarmaktadır. Su kaçağı eğer temiz suda ise su kaçağı tespiti ve onarımı pek bir zaman almaz. Asıl sorun atık suda meydana gelen kaçaklardır. Çünkü atık suda gider içindeki su bulanık ve pis olduğu için kameralı cihazlarımızın atık suyun içinden kaçağı görmesi zordur. Bu yüzden atık suda ki kaçak bir hayli kameralı tesisatçıları uğraştırır. Plastik borularda meydana gelen kaçaklar genellikle yüksek sıcaklık ve genleşmeden dolayı meydana gelir. Demir borulardaki kaçaklar ise tesisatın eskiliğinden dolayı kaynaklanan çürüme ve küflenmeden oluşur. Kullandığımız tekniklerimizin hepsi günceldir. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere kaliteli hizmet vermekte için büyük çaba sarf etmekteyiz. Su kaçağını noktasal olarak tespit etmekteyiz. Tesisata verdiğimiz basınçlı su ve hava sayesinde ses dinleme cihazlarımızın da yardımıyla kaçağın yerini hızlıca bulup onarımını yapmaktayız.

Esenyurt Talatpaşa tesisatçı su peteğin ısınmasına izin vermeyen çamurlaşma , pas ve kireçlenmeyi peteğin içerisinde vermiş olduğumuz basınçlı hava ve su ile kökünden halletmekteyiz. Suyun içerisine attığımız kimyasal ilaçlar peteğin bir daha böyle bir sorunla karşılaşmaması için kullanılan en iyi çözümdür. Petek temizleme ilaçlarının doğru kullanılması şarttır. Çünkü peteğin içerisinde bulunan suyun ölçümü yapılır ve içerisinde bulunan miktara göre ilaç kullanılır. Petek temizliği fiyatları firmamızda ucuzdur ve kullanılan yöntemler günceldir. Petek temizliği her 2 yılda en az bir kere yapılmalıdır. Geciken peteklerde ısınma sorunu yaşayabilir ve soğuk kış günlerinde sıcaktan mahrum kalabilirsiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA