tuzla istasyon mahallesi tesisatçı

Tuzla İstasyon Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri veriyoruz. Özel makineler ile petek temizliği yapmaktayız. Kombi ısıtma sistemi verimli çalışmıyorsa mutlaka peteklerde ne derece kirlilik olduğunu bilmek ve kurtulmak için bizleri arayınız. Ortalama sekiz peteğin 2-4 saat gibi çok kısa zamanda sıvı kimyasal aktarımı ile temizlemekteyiz. Kireç ve pasların petek içinden parçalanmasına, en ufak kıvama gelmesini sağlayan bu kimyasalları havlupan haznesinden aktarıp devir daim yapıyoruz. Kirliliğin atık sistemlerine tahliyesi yapılırken, berrak kıvamında petek sularını elde edebilir ve metal erimesini önlemede yardımcı olan koruyucu kimyasalların da mutlaka dahil edilmesini sağlıyoruz.

İstasyon Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

İstasyon Mahallesi tesisatçı yeni teknolojiler ile betonun içindeki ses hareketliliğini dinleyerek su kaçağı tespiti yapmaktayız. Sızdıran şebeke borularında su hareketliliği vardır ve bazı sesler çıkartır. Her ne kadar küçük hareketlilik olsa da biz o seviyeleri artırarak cihaz ile dinler ve analizleri de yaparak tam yerini buluyoruz. Matkap ile doğru yerlerini bulma ile onarımını gerçekleştirebiliriz. Ayrıca kombinin sıcak su borusunda kaçak var mı gibi bir araştırmanın yanı sıra sızdıran kısımları da anlamak için termal cihazlar ile dikkatlice görüntü alabiliriz. Sızıntı yerlerini bulurken biz her zaman en doğru noktalarda onarım yapabileceğimiz için fazladan işçilik maliyeti gibi sürprizler karşınıza çıkmayacaktır.

Tuzla İstasyon Mahallesi tesisatçı tuvalet, lavabo ve mutfak gideri tıkanıklığının açılması için tıkanıklık açma sistemlerini kullanır. Kullanılan teçhizat sisteme göre bazen yoğun su püskürtülmesi, bazı yabancı cisim olarak nitelendirebileceğimiz kumaş benzer olanları geri çıkartmak, atıkları parçalamak olsa da ortak payda robot cihaz ile uygulanan ve kameralar ile kontrol edilmesidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA