eyüp topçular tesisatçı

Eyüp Topçular tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Dairelerde ısı verimliliğini arttıran petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Petek tesisatının hızlı bir şekilde bozulmaması için gerekli bakımların yapılması gerekmektedir. Kaloriferlerdeki suların rahat bir şekilde tesisatta dolaşması gerekir. Buna engel olan bazı nesneler zaman içerisinde iç taraflarda birikir ve kaloriferde soğuma problemi ortaya çıkar. Bunu düzeltmeye yardımcı olan kimyasal ilaçlar ve makineler bulunmaktadır. Bu cihaz tesisata bağlanarak kimyasal ilaçlar ile devir daim yaptırılarak tüm kirli nesneler çekilir. Tesisata temiz su ve koruyucu ilaç ilave edilir. Bu işlemler ısıların daha yüksek seviyelere çıkmasına yardımcı olur.

Topçular Tesisat Ustası

Topçular tesisatçı kırma dökme olmadan gider borularında ki sızıntıların yerini bulma işlemleri yapmaktayız. Masrafları azaltmak için makine ile analiz işlemleri gerekir. Amatör ustalar ıslaklık olan kısmı kırar ve o bölgeden başlayarak sızıntı olan yeri bulabilir. Bir sürü masraf çıkacaktır. Biz is su kaçağı tespiti hizmeti ile ıslanma olan alanı tarayıp dinleme işlemleri yaparız. Bu sıradan bir kulaklık değildir. Makinemiz monitörü bu sesleri sayı karşılığına dönüştürür ve sızıntıları da hızlıca bulabiliriz. Bu sadece bir tane örnektir. Profesyonel makineler ile araştırma yaparak sizlere en iyi sonuçları vermek istiyoruz.

Eyüp Topçular tesisatçı kaliteli cihazlarla tıkanıklık açma metotları sunan firmayız. Yararlı tıkanıklık açma metotları arasında ilk önce yerlerin bulunması gerekmektedir. Yabancı atıkları teller yardımı ile geri çıkartabilmekteyiz. Katı atıkları da parçalama aparatı ile parçalamaktayız. Otuz metreye kadar ulaşabilen makinelerimiz ile bu hizmetleri bizden temin edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA