bakırköy zeytinlik tesisatçı

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Kaliteli tesisat servisi olup tıkanıklık açma cihazları ile hizmet sunmaktayız. Evimdeki gider borusu tıkandı nasıl açılır? İstanbul ili sınırları içerisinde nüfusun yükselmesi ile her dairedeki atıklar ve yabancı maddeler kısa sürede borularda tıkanıklık problemlerini oluşturabilmektedir. Gider borularını en iyi açan robot cihazlar olup itinalı bir çalışma ile pimaş borusu içerisine açıcı özel yaylar takarak maddeleri parçalıyoruz. Çamur veya başka maddeler olsun bir arada duran bu nesneleri paramparça ederek atık tesisatı içine yönlendiriyoruz. Pimaş borulara da zarar gelmediği bu işlemlerde özel kameralı makineler ile işlemlerin doğruluğunu mutlaka kontrol ediyoruz.

Zeytinlik Makineli Tesisatçı

Bakırköy Zeytinlik Mahallesi tesisatçı su sızıntısı bulan servis olarak su kaçağı tespiti makineleriyle analiz yapmaktayız. Su tesisatı sızıntılarını onarma işlemlerinde fiyat konuları oldukça önemlidir. Makinler ile ne kadar su kaçağı varsa su arıza tespiti yapan firmamız ile bulabiliriz. Ses dinlemesi yaparak suyun kaçak yaptığı yeri bulabilir, termal kameralı cihazlarla sıcak su kaçağının yerlerini bularak ne kadar fiyat çıkacağını sizlere söyleyebiliriz. Beton içerisindeki ıslanmanın olduğu yeri kırıp, su nereden geliyorsa adım adım her tarafı kıran amatör firmaları lütfen unutunuz. Özel makineler ile evinize gelerek araştırma yapalım ve problemleri çözelim.

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı kaloriferin içindeki maddelerin cihazlarla alınması ve petek suyunun temizlenmesini yapan petek temizliği firmasıyız. Kalorifer içerisindeki sıcak suyun değişmesi kaç senede bir yapılmalıdır? İki sene de bir yapılması doğru olur ama bu direkt su değişimi ile olacak iş değildir. Petek içindeki yabancı maddelerin alınmasından sonra ki değişimdir. Kalorifere bağlanacak bir makineyle kimyasal ilaç desteği vererek tüm maddelerin yıkanmasını yapar ve maddelerin söküldükten sonra cihazımıza ve atık sistemlerine gönderimini yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA