eyüp ihsaniye tesisatçı

Eyüp İhsaniye tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kırmadan su arıza tespiti ve robotlu petek temizliği servisi vermekteyiz. Kısa süre içerisinde binanızda birkaç bölgeyi tarayarak duvarlardaki ıslanma veya fayans aralarında hava ile karışık gelen suların kaynağını bulmaktayız. Suyun rengi veya duvarı ne renkte boyadığı gibi belirtiler ile ilk bakışta bizim için ön bilgidir. Yalnız su kaçağı tespiti firmamızca kullanılan cihazlar zaten oradan boruya geçiyor mu, çapı ne, içindeki su miktarı ve derecesi, etrafa yayılan su oradan mı geliyor gibi çok çeşitli sorunları anlık olarak göstermektedir. Artık geriye kalan ustalarımız deneyimleri ve doğru karar vermeleridir.

İhsaniye Cihazlı Tesisat Firmaları

İhsaniye tesisatçı giriş kanalları bakımından bina içindeki sisteme göre özel ilerleriz. Merkezi sistemlerde doğal olarak kombi dairede yer almaz ve biz bu konuda havlupanı kullanmaktan çekinmeyiz. Aslında kalite farkı oluşmaz ve her iki giriş kanalı da özel cihazlarımız için uygundur. Petek temizliği servisi ile tüm dairenizdeki peteklerin sayıları alınır. Ustalarımız gerekli miktarda su ve kimyasalı ekler. Tüm giriş kanalları ve çıkış hattı bağlantıları titizlikle yapılır. Ayrıca su dolum ve boşaltım esnasında ev eşyalarınıza sıçramalar olmaması için peteklerde tek tek vanaların veya hava çıkış bölmelerinin kontrolleri tarafımızca yapılır.

Eyüp İhsaniye tesisatçı tüm İstanbul’da tıkanıklıklara ilişkin sorunları çözmekteyiz. Tıkanmalar genellikle kullanım hatasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu kullanım giderlerin içerisine sıkça atılan atıklardan dolayı olmaktadır. Ya da binanın inşaatı sırasında ustaların boruları yanlış monte etmesinden ötürü de olabilir. Bunun için gidere attığınız ürünlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Kendi başınıza tıkanıklığı açmamanız da gerekmektedir. Tıkanıklık açma firmamızdan yardım alıp robotlu sistemlerimizi beklemenizde fayda bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA