Küçükçekmece Fevzi Çakmak Tesisatçı

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı firması olarak tıkalı pimaş açma , kameralı su kaçağı tespiti ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece semtine servisimiz mevcuttur.

Fevzi Çakmak Tesisatçıları

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı rögar kapağı taşması, tıkanmasını açan servistir. Rögar ne demek? Bir apartman düşünün ve tüm atıkları kanalizasyonla bağlantılı olan rögara geliyor. Gider açma buradaki doluluk, geçişi daraltır ve geri tepme yapar. Bilirsiniz, apartmandaki bazı evin tuvaletinde taşma, suyunun yükselmesi durumları olur. Tıkanıklık açan tesisatçı rögar açan tıkanıklık açma makineleri rögar bağlantısını kullanarak tadilat işi çıkarmadan yay gönderilir ve basit bir yay konsepti olmayıp çelik alaşımlı uzun, eklenebilir yaylar ile atıkların parçalanmasını yaparak sistemdeki tüm maddelerin temizlenmesini yerine getiririz. Tuvalet açma geçiş yollarının eski haline dönüştürür ve sorunları çözebiliriz. Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı petek modelleri fark etmeksizin petek temizliği yapan firmadır. Petek arkası, önü soğuk ılık gibi durumlar, petek ayarı (reglaj) gibi yapılmaması, tesisata giriş yapan su dolaşımında sıkıntı, cihaz varsa arıza, petek içi kirlilikten dolayı olabilir. Radyatör temizliği komple inceleme yaparak petek aksesuarına zarar vermeden kireci, pası tamamen sökecek, uygun fiyatlı, ücretli petek temizleyen firma ekibimiz bir makine bağlar ve hortumlar aracılığı ile tüm petek suyunun dakikada defalarca sirkülasyonunu başlatır. Petek temizleme ücretleri nasıl belirlenir? Petek temizleme fiyatları petek sayısı ve türüne göre belirlenir ve bizleri arayabilirsiniz. Petek bakımı ne kadar sürer, zaman alır? 1-3 saat vakit alır ve etkisi yani temizlik yönü 2 seneye kadar devam edebilirken, ısınma ve yakıt tasarrufu açısından pek çok olumlu yönü vardır.

Küçükçekmece Fevzi Çakmak tesisatçı sıcak su borusu sızıntısını hatasız cihazla arayan onaran servistir. Su borusu kaçağı arama cihazları arasında salona döşenmiş kalorifer tesisatı kaçaklarını bulabilecek türde termal kamera araştırması vardır. Su arıza tespiti beton içindeki sıcaklığı ölçer ve su hattındaki sızıntı yollarını cihaza bakarak bulabiliriz. Su kaçağı bulan tesisatçı kalorifer suyunun alt kat komşuya sızmasını tadilat, kırma dökme işi çıkarmadan durdurabilecek, onarabilecek kimyasal ilaç kullanan firmamız, basınç testleri yaparak su kaçağı tespiti işlemlerinin tamamen çözüme ulaşmış olduğundan emin olmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA