davutpaşa tesisatçı

Davutpaşa tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma hizmetleri vermektedir. Musluk ya da diğer su tesisatları kapalı durumdayken vanadaki su sayacının dönmesini kırmadan analiz eden su kaçağı tespiti servisiyiz. İş yerindeki ya da evdeki muslukların kapalı durumda olduğunu düşünün. Hiçbir tesisatı kullanmıyorsunuz, fakat su sayacı sürekli dönüyor. Sizin bulunduğunuz yer ile alakalı su kaçıran boru varsa bu mümkündür. Su sayacının bakımı gibi işlemleri de dikkate alarak servis veririz. Daireniz için sızdırmazlık testleri başlar. Bir arkadaşımız test pompası ile basınca bakar, diğeri ses detektörü ile en çok tesisat döşenmiş mutfak, banyo gibi alanları dinler ve su kaçağı olan boruda problemli alanlara ulaşır ve orada onarım yaparız.

Davutpaşa Tesisatçı Telefonları

Esenler Davutpaşa tesisatçı kalorifer iç tesisatını ve aralarını temizleyen petek temizliği ekibiyiz. Kombi bakımını yapan servis olarak kaloriferin gerçekten kirlenip, kirlenmediğini makinelerle analiz ederiz. Alınacak bir miktar su, kalorifer soğumasını araştırma servis olarak termal kamerayla gözlem, direkt aşırı soğuk petekler için kenarından bağlanacak cihazla yıkama gibi işlemleri sunmaktayız. Tüm kalorifer tesisatına erişimde ana merkez yani kombi, havlupan gibi kısımları kullanıp yapılacak ilaçla kalorifer yıkama işlemi sonucunda borulardaki maddeleri alıp yüksek oranları hedefleyen tasarruf ve kaloriferdeki soğumanın azaldığı, daha sıcak hale gelmesi gibi olumlu etkiler sizleri bekliyor.

Davutpaşa tesisatçı tuvalete kaçan maddeyi kırmadan robot makine ile çıkartan ve sonrasında temizleyen tıkanıklık açma işlemleri sunmaktayız. Tuvalet borusuna kaçan yabancı madde ancak kamerayla bulunduktan sonra o alana yakalayıcı aparatı makineye takmamız ve sabitlememiz ile çıkartabiliriz. Beton kırılması olmadan robot makineye bu sefer atık delme ve parçalamak için bazı farklı aparatlar takarak yine atık kanalı içinden nesneleri uzaklaştırır ve kanal temizliğini sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA