rami cuma mahallesi tesisatçı

Rami Cuma Mahallesi tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, makineli petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri vermektedir. Peteklerdeki su eksilmesini su kaçağı tespiti cihazıyla bulan firmayız. Peteklerde sökmeden sızıntıyı kapatan ilaç ile çözüm için ne kadar su kaybı olduğunu görmek gerekir. Yapacağımız basınç testleri oluşan su kaybını anlamamızı sağlar ve test pompalarının da takılması sonucu kaçağın tam olarak miktarı ölçülür. Petek biraz su kaçırıyor ise termal cihaz ile su sızdıran kaloriferi bulup kenarından su sızıntı yerini kapatıcı kimyasal ekleriz. Kaçak bazen ileri düzeyde olabilir. Bu çok az görülse bile bazen parça değişimi olabilir. Analiz yapılması için ustalarımızın kaçağı yerinde görmesi gerekmektedir.

Rami Cuma Mahallesi Tesisat Ustası

Eyüp Rami Cuma Mahallesi tesisatçı olarak petek temizliği yapan servisiz. Yüksek sıcaklık veren kaloriferleri elde etmek için kirlilik seviyesine bakılması, tesisat hatalarının analiz edilmesi ve varsa eğer kombinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Örnek verecek olursak uzun ömürlü petekleri elde etmek için sadece kirlenmeden kaynaklı ise temizleyici kimyasal ilaç ile tüm içerideki maddelerin çözünür duruma gelmesi ve cihazımızda toplanmasını sağlarız. Kireç, tortu ve pasın olduğu yerlerde maalesef ısınmama sorunu olur ve kaloriferden şikayetçi olabilirsiniz. Petek koruma ilacı ilave ederek bu oluşumların meydana gelmesini de geciktirmekteyiz.

Rami Cuma Mahallesi tesisatçı patlayan gider borusuna kamera ile tıkanıklık açma hizmeti veren servisiz. Kameranın boruya gönderilmesiyle görüntüler ekranımıza yansır ve tıkanıklık, çatlak gibi durumlar varsa görebiliriz. Aynı zamanda boruyu tıkayan maddelerin yer bilgisini de anlayabiliriz. Makineli ve tadilatsız işlemlerimizde problemin ilerlemesini durdurarak atıkların kanalizasyona karışmasını sağlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA