ataşehir mevlana tesisatçı

Ataşehir Mevlana tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Dış taraflardan tarama yaparak tıkanıklık açma işlemlerinde son teknoloji makineler kullanmaktayız. Zemine tutulan kameralı analiz sistemi ile en yoğun tıkanma noktalarını borulara bakmadan bulabiliriz. Bu bölgelere yüksek basınçlı su veririz. 20’den fazla teçhizatlar ve kıvrımlı yaylar ile titreşim dalgaları verilerek borulardaki maddelerin hareket ettirilmesi dahil hepsi için itinalı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sorun çıkartmayacak şekilde oluşan tıkanıklıkları makinelerle rahata kavuşturmaktayız.

Ataşehir Mevlana Tesisatçı Telefonları

Ataşehir Mevlana tesisatçı indirimli olarak petek temizliği fiyatları ile çalışan bir servisiz. Ödediğiniz para boşa gitmez çünkü bir yıl boyunca garanti vermekteyiz. Her kalorifer sistemi aynı değildir. Eski tipte olan peteklerin iç kısmını temizleseniz bile ulaşabileceği sıcaklık bir noktaya kadardır. Bazen gereksiz olarak tesisat borularının değiştirilmesi ısının iletilmede zayıf olmasından kaynaklıdır. Yeni türler de kullanılan kimyasal ilaçlar ile bu tip petekler de sıcaklık oldukça iyi sonuç verebilir. Tabi ki tesisatta farklı bir sorun yoksa bunu söyleyebiliriz. Havlupan yardımı ile gönderilecek kimyasal içteki tüm maddeler hızlıca olduğu yerden sökülür ve basınçlı sular ile alınıp, temiz su ile koruma sıvısı eklenir. Petek içerisindeki suların sıcaklığı daha yüksek olacağından doğal gazı da düşük enerji de çalıştırabilirsiniz.

Ataşehir Mevlana Mahallesi tesisatçı peteklerdeki suların sıklıkla eksilmesi durumlarında su kaçağı tespiti ustalarımızca araştırmalar yapmaktayız. Kombiniz varsa bu değerlere bakabilir ve sorununu bulduğumuz kalorifer için petek kenarından gönderilecek kapatıcı kimyasal ilaç ile sızma yerlerinde katılaşma olduğundan kaçağı durdurabiliriz. Kaloriferin borusu kırmadan ve sökmeden su kaçaklarını durdurmak için bu güzel bir yöntemdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA