Beykoz Kanlıca Tesisatçı

Beykoz Kanlıca tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beykoz semtine servisimiz mevcuttur.

Kanlıca Kameralı Tesisatçı

Beykoz Kanlıca tesisatçı kaloriferin altı soğuk şikayetini kaloriferi sökmeden temizleyen firmadır. Kaloriferin altındaki vanada su sızıntısı, su kaçağı gibi sorunlar iç parçaları deforme eden kalorifer pisliğinden dolayı olabilir. Kaloriferin altı ısınmıyor ise petek temizliği servisi ekibimiz gelerek ısı ölçen, soğukluğu test eden, kirliliği kontrol eden azı testler ile durumu göz önüne alır ve gerek görülürse, zaruri ise cihazımıza solüsyon ekler, petek bağlantılarını yapar ve devir daim başlatır. Kombi bakımı kireç, pas gibi maddeler kaloriferin altı neden ısınmaz sorusunun ana nedeni olup, güçlü solüsyonlar ile tamamen temizlenir duruma getirebilir ve kalorifer soğumasını engelleme işlemleri yapabiliriz. Beykoz Kanlıca tesisatçı su kaçağını kapatan ilaç kullanan servistir. Duvar su sızıntısı yapıyor ise iç tabakada yer alan tesisat için su kaçağı tespiti yapılmasını öneriyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti örneğin, bataryaya su az geliyor ise banyo batarya duvarından su geliyor ise hemen detektör tutar ve ses dalgası varsa mikrofon alıcılar ve cihaz verileri ile tam yerini bulur ve sonra onarım yaparız. Su arıza tespiti eğer ses yoksa basınç testleri uygular su sızıntısı, kaçağı miktarını kırmadan bulma işlemleri yaparız ve bu sayede kaçak onaran ilaç kullanan firma olarak tadilatsız çözümleri yaparız. Su kaçağı bulan tesisatçı banyo, bina duvarında izolasyon problemleri, şikayetleri gibi durumlarda da nereden kaynaklandığını cihazlarımızla bulabiliriz.

Beykoz Kanlıca tesisatçı zararsız lavabo açma yöntemleri sunar. Lavabo tıkanırsa ne yapmalı? Fazla suyu farklı gidere dökerek tahliye edin ve bizi arayın. Uygun servis fiyat avantajı ile lavabo gideri açma içine özel bir yay takıp, kanaldaki atıkların giderden rahatça geçmesini sağlayacağız ve tadilata gerek kalmayacak. Ayrıca tıkanıklık açma çalışmasında lavabo pimaşında kamera kullanan servis firması olduğumuzdan dolayı rastgele işlemler yerine, araştırarak sorunları tek tek bulmayı tercih ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA