eyüp akşemsettin tesisatçı

Eyüp Akşemsettin tesisatçı servisi olarak tıkalı gider açma, makineli petek temizleme ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri sunmaktayız. Kalorifer soğukluğunu düzelten petek temizliği firmasıyız. Peteklerin üt kısmı ısınıyor ama alt tarafı ısınmıyor ise doğal gaz tutarının düşürülmesi, petek ısısının arttırılması gibi en iyi hizmetleri veren özel yıkama kimyasal ilacı ve cihazları ile petek borularını temizlememiz gerekir. Termal cihazlar ile kirlilik seviyelerini kontrol eder ve diğer bölgelerde de kirlilik olup olmadığını analiz ederek karar vermekteyiz. Sıcak sular ile ısınmaya başladığı anda ilk kalorifere gelir ve ardındakine geçer. Herhangi bir petekte suyun geçişini engelleyici madde yani kireç, çamur ve tortu gibi maddeler varsa ısı iletilemez ve yaşamış olduğunuz problem bu olabilir. Kısa süre içerisinde soğuma yapan petek problemini servisimiz çözebilir.

Akşemsettin Tesisatçı Telefonları

Akşemsettin tesisatçı ev ve iş yerlerinde kırma dökme yapmadan tıkalı gider açma yapan firmayız. Tıkalı gider açan firma olarak tıkanıklık açma makinesi ile taşan tuvaletlerde boru temizliği yaparız. Önce gider içerisinde boru boyutlarını öğreniriz. İlerleyen sürelerde kamera ile madde duran alanları buluruz. Atıkları parçalayan cihaz olan robot makinemizdeki bazı yaylar ile o bölgelere ulaşıp kırma dökme olmadan işlemleri uygularız. Cihazımızdaki özel teller ve bu bölgelere cihazımızın güç uygulaması ile problemler atık tesisatına gidecek ve bu problemlerden kurtulacaksınız.

Eyüp Akşemsettin tesisatçı su kaçaklarını hasarsız bulan makineli su kaçağı tespiti yapma işlemi sunmaktayız. Petek tesisatında sızıntılar makinedeki göstergeler ile bulunabilir. Orada arızalı bir durum söz konusu ise test pompası ile analiz yaparız. Petek borularında ya da kombide basınçlı su çıkışı olabilir. Kapatıcı ilaçları iç kısımlardan uygularız. Tesisata gönderilmesi ile hava boşlukları olan alanlarda sertleşmeye başlar. Uygulama bölgelerini makine ile bularak bu problemlerden tamamen kurtulmanızı sağlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA