fatih mimar hayrettin tesisatçı

Fatih Mimar Hayrettin tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, kameralı su arıza tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Banyoda su kaçıran tesisatı bulan su kaçağı tespiti firmasıyız. Banyodan duvara, fayansa, alt katın tavanına su akıtan boruları bulmak için birkaç aşamalı çalışma gerekir. Hangi boru türü olursa olsun sesli veya sessiz şekilde damlatacaktır. Conta eskir, boruları birleştiren kaynak bölgesinde sorun vardır. İşte bu miktarları test pompası basınç ekranındaki verileri dikkate alırız.

Mimar Kemalettin Kameralı Tesisat Ustası

Mimar Kemalettin tesisatçı tıkanmış boruyu kamerayla kırmadan bulan servisiz. Atık ile dolup taşan boruların sebepleri bazen döşenirken tam açısıyla yerleştirilememesidir. Kamera ve dedektör ile tarama yapılarak tıkanıklık açma robotu için en uygun verileri toplarız. Topluca, bir arada duran atıkları yok etmenin yolu onları ayrıştırmak, parçalamaktır ve bunun için bazı tel, aparatları pimaş içine kırma dökme olmadan giren robot cihaz ile yaparız. Cihazdaki yayı, teli ilerletecek türde harekete geçirilmesi ile itinalı olarak sistemdeki kirler sökülür ve kanalizasyona akar.

Fatih Mimar Kemalettin tesisatçı kırmadan peteklerin temizlenmesini yapan petek temizliği firmasıyız. Kalorifer peteği altı soğuk üstü sıcak ise onarmak için su kaçırıp kaçırmadığına ve kirlilik durumuna bakarız. Petek suyu eksiltiyor ise cihazdan takviye yapsanız bile çözüm değildir. Cihazla basınç değerine bakıp pıhtılaşan ve sızma yerini tutan onarım sıvıları, peteğin soğumasına neden olan kireç, tortu gibi maddeler için birkaç saatlik kimyasallı yıkama, petek suyunu değiştirme, doğru hatasız hava ayarı ve bazı testler ile sizlere mükemmel sonuçlar sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA