sancaktepe emek mahallesi tesisatçı

Sancaktepe Emek Mahallesi tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve makineli su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti makineleri ile alabileceğiniz en yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Kızıl ötesi cihazların sıcaklık üzerinden testlerini yapmaktayız. Kombide olan kaçak nasıl anlaşılır? Su kayıpları makinemizdeki bar saatindeki göstergeler ile biraz kendini belli etse de hangi aralıklarla sisteme su eklediğiniz önemlidir. Ama her iki seçenekte de probleme kesin bir çözüm bulunmaz. Çözüm ise şudur, ne kadar sıcak kısım varsa termal makineler ile üzerinden bakılması gerekir. Kaçak yapan yerler bulunurken tamir işlemlerine başlanır. Sızan yerler bu teknikler ile birlikte hızlıca bulunmaktadır.

Emek Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Emek Mahallesi tesisatçı petek tesisatı bakımı ve petek temizliği işleminde özel cihazlar ile sizlere yardımcı olmaktayız. Kalorifer ısınmıyor ise yapılması gereken şey ne kadar pislik ve soğuma olduğunu anlamaktır. Siz petekten hava aldığınız halde soğuma devam ediyorsa suyun geçemediği kısımlar bulunmaktadır. Buna da neden olan pas, tortu ve kireç diyebiliriz. Biz kalorifer soğuma sorununu giderebilecek temizli makineleri ile havlupan giriş yollar ile kimyasal ilaçlar kullanarak bu atıkları tuvalet giderlerine yine hortumlar ile taşımaktayız. Sonuç gerçekten mükemmel olacaktır.

Sancaktepe Emek Mahallesi tesisatçı gider temizlik makineleri ile kanal içerisinden tıkanıklık açma makineleri ile destek vermekteyiz. Atık aranması kanal içerisinden zor değildir. Otuz metre kablo uzunluğu olan sisteme bir kamera takmamız yeterli olacaktır. Yerlerini hızlıca buluruz. Sonrasında başka ne kadar farklı sorun varsa bunlar hemen ortaya çıkarılır. Giderlerdeki atık türlerine yönelik tek bir açıcı değil otuz civarında aparat vardır. Boruların kırılmasına gerek kalmadan tamam gider içindeki pisliklerin temizlenmesinden yanayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA