fatih alemdar tesisatçı

Fatih Alemdar tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Her türlü gider kanallarının kontrol edilmesi ve su kaçağı tespiti işlemlerinin makinelerle ile yapılmasında sizlerleyiz. Farklı atık sistemleri için de kullandığımız kameralar çok iyi netice vermektedir. En küçük kılcak sızıntılar bile plastik sistemlerd koku yapıp betonları tahrip etse bile bu bahsettiğimiz kameraları kablolara takarak cihaz ekranı ile hemen görebiliriz. Bazen tıkanma nedeni ile gider borusunda suların geri gelmesi olabilir. Oraları da temizlemek için su püskürtme cihazları ile tertemiz ve sorun çıkarmayacak aşamaya kesinlikle getirebiliriz.

Alemdar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Fatih Alemdar tesisatçı kombinin sağlıklı çalışması için petek temizliği hizmetlerini tavsiye ederiz. Profesyonel ekiplerimiz ile kirlilik ve petek sayılarına bağlı olarak kimyasal sıvı ayarı yapılması ile tüm sistemlere kablolar ile bağlantı kurarız. Devir daim ünitesi ile kirliliğin peteklere geçmemesi için cihaz filtre kısmını kullanırız. Tüm kirli içerikler dışarı alınırken, peteklerin etrafı kirlenmez ve özellikle petek içindeki suyu daha düşük kombi derecelerinde ısıtma gibi sayısız faydası vardır.

Fatih Alemdar tesisatçı gider görüntüleme sistemleri ile atık kanallarında tıkanıklık açma işlemlerini devam ettirmekteyiz. Öncelikle sıkışan nesneleri görerek çok sayıda atık türüne yönelik en doğru kararları almaktayız. En yoğun ve zorlu problemlerde bile birkaç saatte tam çözüm sunabiliriz. Nasıl bir tıkanıklığınız varsa sadece bize söylemeniz yeterli ve bizim yapacağımız ise profesyonel cihazlarla tüm tıkanıklıkları hızlıca açmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA