bakırköy şenlikköy tesisatçı

Bakırköy Şenlikköy tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Kaloriferi sökmeden temizleyen petek temizliği servisiyiz. Kalorifer temizliği fiyat bakımından ne kadardır? Sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizleri arayarak petek sayınızı bize söylemeniz yeterli olacaktır. Petek temizleme nasıl yapılır anlatmak isteriz. Kalorifer temizlik cihazı evinizdeki havlupan gibi tesisat girişleri kullanılarak takılır. Suyun etrafa sıçraması gibi olasılıklar mevcut değildir. Pis atıkların çekilmesi özel kimyasal ilaçlar ile su basılması anında çözünme ile olur. Kaloriferi tıkayan atıkları makine ile aldıktan sonra doğal gazda yüksek bir tasarruf sağlanacaktır. Sıcaklığı arttırmak istediğiniz petekler için bizleri arayabilirsiniz.

Şenlikköy Tesisat Firmaları

Şenlikköy tesisatçı gider temizliği işlemlerini kırmadan yapan firmayız. Kameralı boru görüntüleme cihazları kullanarak tıkanıklık açma işlemleri uzun süredir firmamız tarafından itinayla sürdürülmektedir. Kırmadan tuvalet, banyo, lavabo bahçe giderleri açma işlemleri için gidere kamera takıp bazı bilgileri ve görüntüleri akıp problemi bulmak gerekir. Ne kamera ne de gidere takacağımız makinedeki açıcı yay sırasında betonu kırma derdi olmamaktadır. Makinedeki dengeli ve atıkları kavrayıcı güç ile giderdeki tüm atıklar kanalizasyon gönderilir. Gider içerisinden tekrar görüntü alınarak giderin tertemiz olduğundan emin oluruz.

Bakırköy Şenlikköy tesisatçı banyoda su sızıntısını kırmadan bulan su kaçağı tespiti ekibiyiz. Fayans, beton ve duvar içerisinden çok sayıda su borusu geçer. Banyodan alt kata su kaçağı var gibi durumlarda ilgili katta test pompası tekniği ile kaçağın bar basıncına yansımasına bakarız. Sonrasında da banyo da ses taramasına geçeriz. Su seslerinin çok yoğun geldiği yerde başlatılacak çok ufak bir kırma işlemi olacaktır. Ama merak etmeyin firmamız kırılan yerlerin de onarımını yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA