ümraniye atatürk mahallesi tesisatçı

Ümraniye Atatürk Mahallesi tesisatçı servisi olarak makineli su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve robotla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Petek temizleme hizmeti aldığınızda en fazla iki seneye kadar yeni bir petek temizliği yapmanıza gerek kalmaz. Makinemizi petek geçiş noktası olan banyodaki tesisata bağlarız ve kimyasal ile tüm maddeleri sökerek, kombi varsa da bu cihaza geçmemesi gibi konularda önlemleri alarak işlemleri yaptığımızı düşünelim. Petek tesisatına temiz şebeke suyunu ekleme işlemini de yaptık ve oda sıcaklığı yüksek bir ev düşünün. İkinci sene fazla olarak düşecektir. Küçük bir gerileme bazı tıkanan katmanlardan dolayıdır. Bazen müşterilerimiz bir, iki derece daha yükseltmek için ısıyı, bizden destek almaktadır. Bu sizlerin tercihidir ve iki seneye kadar sıcaklık anlamında rahat bir kış mevsimi geçirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Atatürk Mahallesi Kameralı Tesisat Ustası

Ümraniye Atatürk Mahallesi tesisatçı tıkanan klozetlerde kanal temizleme için bez, eldiven gibi yabancı cisimleri geri alabilecek tıkanıklık açma yakalama ve çıkartma ekipmanları da kullanmaktayız. Yanlışlıkla tuvalete düşen bez, kumaş parçalarını geri çıkartmak istememek hatadır. Hemen kamera gönderir ve bahsettiğimiz şekilde alabiliriz. Eğer normal tuvalet atıklarından söz ediyorsak oluşumlarını ve bir arada durma durumlarını kamera ile görür ve o alanda kıvrımlı çelik yay ile formlarını bozar ve atığı resmen parçalarız. Bu esnada basınç oluşur ve ilerleme olurken herhangi bir tahribatta meydana gelmez.

Ümraniye Atatürk Mahallesi tesisatçı radyatör vanasında sızıntı probleminde su kaçağı tespiti ekiplerimizi arayabilirsiniz. Radyatör vanası değişimi ve petek borularındaki sızıntılar için özel kimyasal ile içten onarma amaçlı sayısız çalışmalarımız vardır. Su tesisatında kaçak yerlerini ve arızalı parçaları, nereden geldiği bilinmeyen su kaçakları için ses tarama teknolojileri, sıcaklık analiz cihazları ile özel araştırma çalışmalarına sahip olan firmamızı tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA