beykoz çiftlik tesisatçı

Beykoz Çiftlik tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, robotlu tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktayız. Su sızıntısı olan borularda noktasal sızıntının bulunması için İstanbul’un her ilçesine hizmet veren su kaçağı tespiti servisimizi aramanız yeterli olacaktır. Kırmadan makinelerle sızıntı yapan giderin yerini bulmanın farklı türlerini kullanıyoruz. Lavabodaki musluğu açtığınızı düşünün ve açtıktan sonra lavabo içerisinde bir birikinti olduğunu düşünün. Bu o bölgede tıkanıklık olduğunun anlamına gelir. Bir süre sonra burnunuza kokular gelmeye başlamışsa sizin evinizde ya da başka bir bölgede ıslaklık olabilir. Sızıntı olan borunun içerisine makineler ile kamerayı yerleştirir ve hemen araştırma yaparak hasar gören boruları buluruz. Plastik borulardan üretildiği için sızıntı yapan boruyu kesip yerine yeni bir tane boru takabiliriz.

Beykoz Çiftlik Tesisatçı Telefonları

Beykoz Çiftlik Mahallesi tesisatçı tuvalet ve lavabo tesisatında kanal borularını yıkayarak tıkanıklık açma işlemlerinde tam hizmet vermekteyiz. Gider kanalları metal değil plastiktir. Yani biraz kırılmaya müsait bir yapısı olabilir. Maddeler birikir ve yaptıkları baskıdan dolayı çatlayabilir. Bunların olmasının sebebi ise sorunlarına büyümesine izin vermenizdir. Bir araştırma yaparak bahsetmiş olduğumuz problem varsa parça değişimi eğer bu yoksa da sadece atık delme aparatları ile pislenmiş bölgelerin tam olarak kanalizasyona geçmesi için robot makine aparatı ile tam kapasite temizlik yapmaktayız. Atıkların ittirilmesi ve gider temizliği mümkündür.

Beykoz Çiftlik tesisatçı firmamız ile her sene daha soğuk petekleri olan yerlerde komple çözüm için petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Verimi arttırmanın yolu uzun süre sıcak kalmasını sağlayan pisliklerden tamamen kurtulmak olabilir. Pek çok müşterimizin doğal gaz harcamalarında düşüş olduğunu ve uygulanması için havlupan giriş yollarını kullanmamız yeterli olacaktır. Güvenilir kimyasal ilaçlar ile çalışma yapmamızdan dolayı herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA