esenler tuna mahallesi tesisatçı

Esenler Tuna Mahallesi tesisatçı firması olarak kombi petek temizleme, kameralı su arıza tespiti ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Kanalizasyon borusu temizleme ve tıkanıklık açma işlemlerinde önemli adımlar atmaktayız. Lavabo giderini su ile yıkama tekniğini basınçlı su başlıkları ile yaparken bunun yanında kameralı gözlemleri her zaman ön planda tutuyoruz. Boru içindeki hazır yolun su taşıyan kablolar ile kullanılması ekstra bir tadilat veya işçilik masrafları gibi problemleri oluşturmaz. Yemek artığından tutunda, sakal ve saç uzuvlarının lavabo kanalını tıkaması vakalarında ve farklı yabancı cisimlerde dahil olmak üzere tamamen kronikleşmiş bu sorunlarınızdan sizi kurtarabiliriz. Ayrıca benzer bir çalışma banyo giderlerinde olmakla birlikte çok sayıda farklı başlıklar ile tuvalet kanalı ve benzer katı atık geçmekte olan borularda işlemlerimiz mevcuttur.

Esenler Tuna Mahallesi tesisatçı

Tuna Mahallesi tesisatçı sayısız türdeki sızma durumundaki su borularının hangisinde sorun olduğunu kırmadan bulabilir. Beton binalarda boruların yerleri görünmez ve onlara doğru teşhis yapmadan örneğin bizler basınçlı test pompalarını kullanırız. Zaten bu işlemde belirtileri gördükten sonra çok geçmeden kimyasal ile plastik sistemlerdeki noktaları hemen tıkayacağız.

Esenler Tuna Mahallesi tesisatçı yeni nesil ve doğal gaz ile ısınan radyatörlerdeki soğuma problemine kalıcı çözüm için aynı gün İstanbul’da kimyasal kullanarak petekleri kırmadan petek temizliği yapmaktayız. Havlupan giriş kanallarını kullanarak veya kombi bağlantı ağızları ile gönderilen sıvıların içindeki kirler ile birlikte tahliyesi hızlıca yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA