tuzla cami mahallesi tesisatçı

Tuzla Cami Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, petek temizleme ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Sis su kaçağını bulan servisiz. Duvar içinde su akıntısı yavaş yavaş kabarmaya geçmiş, belirtisi genişliyor ise atık su kaçağı olabilir. Eğer uzun süredir ıslaklık var ve uzun süre geçmesine rağmen duvarda su damlaması yoksa pis su kaçağı olabilir. Diğer türlerinde farklı belirtileri vardır. Su kaçağı nasıl bulunur hemen o bölgeden tesisat geçiyor mu diye su kaçağı tespiti cihazlarından detektör taraması yaparız. Duvarın içinden atık boruları bağlantı bölgelerine döşenmiş olabilir. En yakın atık borusuna kamerayla bakarız. Bulunan sızıntı alanlarında onarımı başlatırız.

Tuzla Cami Mahallesi tesisatçı radyatördeki soğumayı düzelten petek temizliği firmayız. Ana ağırlıklı üretim malzemesi saç olan  kalorifer, alüminyum döküm radyatörler ile kıyasladığımızda ömrü kısadır. Bu nedenle korozyon yani panel radyatörde su kaçağı gibi durumların olmaması için düzenli temizlik yaptırmanız gerekir. Petek bakımı panel radyatörün iyi ısınmasını sağlayan cihaz yıkama makinesi olup kimyasal ekleyerek içteki maddeleri basınçlı halde alırız. Sayısız müşterilerimiz sıcaklığın yükseldiği ve doğal gaz giderlerini düşürmek için genelde fazla oranlarda masrafları kısabildiklerini eklemek istiyoruz.

Tuzla Cami Mahallesi tesisatçı tıkalı rögarı yıkayarak açan gider tıkanıklık açma servisiz. Rögar yıkama robotla açma işlemlerimiz devam ediyor. Apartmanda birden fazla tuvalet, lavabo, banyo gideri taşıyorsa rögarın geri tepme yapması olabilir. Rögar temizleme cihazı olan robot aygıttaki yaylar ile yoğun ve bir arada duran, kanalı oldukça tıkayan nesneleri özel yaylar, aparatlar ile ufaladığımızı, parçaladığımızı ve rahatça kanaldan geçmesini sağladığımızı, kameralar ile kontrol ederek, rögarı kırmadan açan firma olarak bu teknikleri kesinlikle önerdiğimizi biliyor musunuz?

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA