esenler namık kemal tesisatçı

Esenler Namık Kemal tesisatçı servisi olarak tıkalı gider açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Firmamız tıkanıklık açma işlemlerinde son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Tıkalı klozette taşma gibi sorunlar görülebileceği gibi klozet suyunun dışarı akması yani gider kanalında sızıntı olması gibi sorunlarda olabilir. Kesinlik açısından kanallarda mikro bir kamera ve oradaki tüm hatları içten başlayarak elektronik aygıt ile gözlem yapmaktayız. Küçük bir alan değil metrelerce bir izlemeden bahsediyoruz ve sıkışan atık yerleri ile birlikte sızıntı konumları varsa hemen buluruz. Plastik gider değişimi yapılır ve atık kanallarında ise açıcı cihaz başlıkları ile oradaki tüm nesneler kanalizasyona yönlendiririz.

Esenler Namık Kemal Tesisatçı Telefonları

Esenler Namık Kemal tesisatçı akmakta olan su sızıntılarının araştırmasını yaparak su kaçağı tespiti işlemlerinde harika sonuçlar almaktayız. Sızmakta olan suyun yalnızca görüntü kirliliği açısından problemi yoktur. Betonu da içten çürütür ve fayansların yerlerinden çıkması durumlar olabilir. Yalnız suyun oluşturduğu sesleri takip ederek, tam kaynağını veya birkaç tane sızıntı da olsa yerlerini bulabiliyoruz. Senelerdir ses teknolojisine yatırım yapan firmamız ile küçük düzeydeki bu belirtiler ışığında bile adım atarak doğru tespitler yapar ve boru parçası kesimi, değiştirilmesi, son testler gibi aşamaları uygulayabiliriz.

Esenler Namık Kemal tesisatçı yıkama kimyasalları ile petek temizliği işlemini petekleri sökmeden yapmaktayız. Petek soğumalarını önlemek için peteğin havasını almak her zaman işe yaramaz. Çünkü daha derinlerde kireç gibi oluşumlar özellikle yeni ısınmakta olan suyun akışını keser. Yalnız elimizdeki özel kimyasallar bu maddeleri hem küçültmekte hem de dışarı tahliye edilmesini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Güçlü ve elektronik bir cihaz eşliğinde sıfır gibi sorunsuz kalorifer sistemlerine kavuşacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA