sultanbeyli orhangazi tesisatçı

Sultanbeyli Orhangazi tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği servisleri sunmaktadır. Lavaboda tıkanma yapan pimaş borularını temizleyen ekonomik tıkanıklık açma fir4masıyız. Yanlış, eğim hatalı olarak döşenen lavabo boruları giderden atık ve suların geri gelmesine neden olabilir. Bu tip vakaları ve atık noktalarını bulmak için kameralar ile kanalları araştırırız. Fabrika, okul, ev, iş yeri gibi yerlerde lavabo pimaşını kırmadan açabilecek robot cihazdaki akıllı yaylardır. Bu yayların atık parçalama özelliği olup, uzatma çelik halatı ile belirlenmiş bölgelere gönderip, itinalı şekilde kanalları temizleriz. Atıkların gerçekten kanalizasyona karıştığından emin olduğumuzu da eklemek isteriz.

Orhangazi Tesisat Ustası

Orhangazi tesisatçı petek sıcaklık düşüşünü düzelten ve onaran petek temizliği servisiyiz. Isınmayan petek sorunu için birkaç farklı olasılık vardır ve araştırılır. Petek sularında kirlilik kontrolünün ardından gerekli ise cihaz bağlanarak kimyasalla yıkama yapılır. Kombi ekonomik moda geçmiyor, arıza veriyorsa petek kirlerinden dolayı olabilir. Cihaz arızasını asla göze almamalısınız. Kanaldaki kimyasallar kireç, tortuyu söker ve hortumlarla alınmasını sağlar ki sıcaklık artışını suyun geçmediği alanlara da ulaşılması ile daha iyi seviyelere geçecektir.

Sultanbeyli Oehangazi tesisatçı olarak su kaçağı tespiti ekipmanlarımız ile hazır durumdayız. Evi su bastıysa ne yapılmalı? Tesisat boru sistemlerini kapatmalı, şalterleri indirmeli, su akan yerlerdeki mobilyaları çekmeli ve hemen bizi aramalısınız. Beton ve fayans altına su akıtan boruları bulmada ekiplerimiz basınç testleri uygular. Tesisat içindeki kılcal türde veya daha büyük sızıntıları bile görerek, o alanları dedektör veya ses titreşimlerini analiz eden cihazla bularak doğru alanlarda onarım yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA