zeytinburnu sümer mahallesi tesisatçı

Zeytinburnu Sümer Mahallesi tesisatçı firmamız makineli petek temizliği, kırmadan su arıza tespiti ve cihazlı tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Devamlı bir şekilde duvar ve fayans içlerinden gelen su seslerini araştırarak bulmaktayız. Kesintisi olmayan ve tesisat borularından gelen su sesleri için su kaçağı tespiti makinesi kullanmaktayız. Ses dinleme cihazı sayesinde gelen seslerin titreşim belirginliğini ayarlar ve sesleri arttırırız ve ustalarımızın rahatça duyacağı seviyeye yükseltiriz. Duvar arkalarında, fayans ve parke altlarında dinlemeler yapılarak noktasal olarak yerlerini buluruz ve onarımını anında gerçekleştiririz.

Sümer Mahallesi Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Sümer Mahallesi tesisatçı tıkanıklık sorunlarında tıkanıklık açma makinesi ile problemleri anında çözüme kavuşturmaktayız. Eski metotlar zorlu maddelerde pek fazla işe yaramaz. Ciddi anlamda sorun olan tesisat boruları çökmüş durumda bile olabilir. Bir kameralı cihaz ile ilgili problemleri kırmadan bulabiliriz. Gider borularındaki tıkanmanın belirtileri taşmalar olabilir. Biz boru içlerine robot makineyi takarız ve kıvrımlı yaya güç veririz. Kıvrımlı titreşimli yay boruların içerisine yerleşmiş olan maddeleri hızlı bir şekilde ayrıştırırız ve boru içlerinden uzaklaşmasını sağlarız.

Sümer tesisatçı olarak en iyi petek temizliği servisiyiz. Uzman ustalarımız ve kaliteli petek temizleme cihazlarımız ile kaloriferin ısınmaması gibi durumlarda kimyasal ilaç ilave ederek robotumuz ile tüm petek maddelerinin çözünmesini sağlamaktayız. Bu çözünen yabancı maddelerin tam olarak oradan uzaklaşması için cihazları kullanmaktayız. Petek aralarındaki tozları da buhar cihazları ile peteğin üst tarafından başlanarak toz ve onun gibi maddeler kolayca temizlemekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA