telsiz tesisatçı

Telsiz tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kırmadan su arıza tespiti ve makineli petek temizleme servisleri sunmaktayız. Isı ve su akşını yavaşlayan petekler için petek temizliği servisi ile birkaç çalıştırılma sonrasında inanılmaz değişimleri gözünüzle göreceksiniz. Havaların soğuması ile peteklere verilen önem de artmaktadır. İçlerindeki su ılık kıvamda ise kombinin derecesini arttırmak petek kirli sulara sahip ise çok da bir fayda etmez. Peteklerde devamlı duran kireci, tortuyu, pası kimyasal ilaç yardımı ile makine kullanarak çözmek ve basınçlı sular ile almak gerekmektedir. Kısa sürecek çalışmamızın ardından değişmeleri hızlıca görebileceksiniz. Doğal gaz masraflarını azaltıcı sonuçları da yine göreceksiniz.

Telsiz Tesisatçı Telefonları

Telsiz Mahallesi tesisatçı olarak betonlara zarar gelmeden tıkanıklık açma yöntemleri aramaktaysanız biz her zaman hazır durumdayız. Tıkanıklık olduğu anda ne yapılması gerekmektedir? Borulara dökülen kimyasallar ile çok az bir iyileşme sağlarsınız. Kesin bir iyileşme istiyorsanız borularının tamamen temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için de direkt atıkla temas ederek o atığı zayıflayıp hareket ettirecek aparatlar gerekmektedir. Katı kıvamda bulunan maddelerden bahsetmekteyiz. Bunun için de en uygun aparatımız kıvrımlı yaydır. Boru içine gönderilmesi ile makine tarafından yay güç verilir ve saniyede çokça titreşim verilerek bu maddeleri oynatabiliriz.

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı fayanstan ve duvardan su gelmesi sorunu için su kaçağı tespiti servisimiz ile hızlıca tespit edilecek ses dinlemeleri ile buluruz. Makine ile ek gürültüler yani su sesi hariç diğer sesleri engelleriz. Zayıf bir şekilde olan su seslerinin değerlerini makine ile artırarak tam yerlerini noktasal buluruz. Matkap ucu ile direkt derin olarak değil, hafif bir şekilde kırarak görürüz. Sızdıran su borusunu onardıktan sonra fayans ve duvar gibi yerlerin onarımı için de bizlerden destek alabilirsiniz. Zeytinburnu Telsiz tesisatçı firmamızdan en kısa sürede iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA