küçükçekmece söğütlüçeşme tesisatçı

Küçükçekmece söğütlüçeşme tesisatçı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği için telefon 0551 231 83 55 arayabilirsiniz. Tesisatçı su firmamızda gelişmiş teknoloji kullanarak tesisat problemleri giderilir.

Küçükçekmece söğütlüçeşme tesisatçı su borusu içindeki yabancı maddeleri temizleyen tıkanıklık açma servisidir. Musluğun ucundaki filtre sık sık tıkanıyor, kirleniyor ise su tesisatınız pek temiz değil demektir. Yapılacak küçük kontrollerin ardından tesisatınıza yıkama sıvısını makine aracılığı ile aktararak tamamen çözünür duruma getirilmesi ve sistemlerden tahliyesini tadilat olmadan gün içi işlemler ile yaparak sağlıklı su tüketmenizi sağlıyoruz.

Küçükçekmece söğütlüçeşme tesisatçı kombide su eksilmesini önleyici çalışmalar yapan servistir. Kombi kaçak önlemek için suyun sızdığı noktayı bulmak veya çok az bir kayıp ise analizi yapıp onarım sıvısı ile kırmadan tamirat yapmak gerekir. Kombi, kalorifer suyu yeterince sıcak değil sorunu kombinin suyu sıfıra kadar düşmüş gibi durumlardan kaynaklanıyor olabilir. Basınç için ekrana bakarak ve kayıp miktarını ölçüp, cihazda arıza kontrolü, tesisatın içine eklenecek onarım sıvısı ile komple çözümler sunulabilir. Bazen boru kaynak yerinden çıkar ve su kaçağı tespiti işlemi termal kamera ile yapılması gerekir. Bu işlemi de dikkatlice ekiplerimiz duvara, fayansa kaçak noktasını gösteren bu makineyi tutarak sızıntıları teşhis eder ve çok az bir tadilat ile kalıcı çözümleri getiririz.

Küçükçekmece söğütlüçeşme tesisatçı ısıtma sorunu olan peteklere petek temizliği yapan servistir. Radyatör temizliği 1-2 saat gibi zaman içinde sürekli pis suların çekilerek, yerine temiz suyun eklenmesi sırasında temizleyici solüsyon ile tüm kirlerin çözünmesi ile yapılır. Kirler çözünürken bekletilmez ve makinemiz tarafından çekilerek filtre bölgesinde sıkışması sağlanır. Sürekli ılık petek sorunu, kaloriferin odayı ısıtmaması ve daha nice belirtileri dikkatli bir şekilde hasarsız temizlenmesi için bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA