Sultangazi İsmetpaşa Tesisatçı Su

Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı su firmamız son teknoloji cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermektedir. Tesisatlardaki plastik boruların fazla ısınması ve genleşmesinden dolayı su kaçağı tespiti meydana gelir. Bu su sızıntıları eğer ki temiz suda ise direk kendini belli eder. Asıl zor olan kısım atık suda ki kaçağı bulmaktır. Atık suda ki kaçağı bulmak isteyen kameralı tesisatçılar teknolojinin getirdiği son kaçak bulma cihazını kullanarak evinizde herhangi bir kırma dökme yapmadan kameralı su kaçağı bulma servisi vermektedir.

İsmetpaşa Kırmadan Su Kaçağı Bulan Tesisatçılar

İsmetpaşa tesisatçı su olarak pimaş tıkanıklığı ve gider tıkanması olan borulardaki tıkanıklığı görüntüleyerek sizlere en az hasar ve maliyetle açmaktadır. Tuvalet tıkanmasını sağlayan ve lavabolara atılan yabancı cisimlerin yaptığı tıkanıklığı robot cihazlarımızla görüntüleyerek sorunu en az seviyeye indirerek açmaktayız. Yapılan işin 1 yıl boyunca garantisini vermekteyiz. Onarımı yapılan yerin herhangi bir sızıntı veya patlama sonucunda cihazlı tesisatçılar evinize ücretsiz olarak gelecektir. Evinizdeki suyun yavaş ilerlemesinin sebebi borulardaki atıkların gideri daraltması ve geçiş yollarındaki aralığı düşürmesidir. Elimizde bulunan robot cihazlarla borunun içerisindeki atık ufalanır ve böyle daralan boru rahat bir nefesi alarak suyun gider yolu açılır. Tuvalet , banyo ve mutfak tıkanıklığının kırmadan bir şekilde halledilmesini istiyorsanız bu cihazları kullanan firmamızı aramanızı tavsiye ederiz

Sultangazi İsmetpaşa tesisatçı su petek koruyu kimyasal ilaçları bünyesinde barındırmaktadır. Petek bakımı temizlik işlerinde kimyasal ilaçlar kullanarak ilacın bütün tesisatın içerisinde dolaşarak temizlenmesini sağlar. Peteğinizin ortasının hiç ısınmaması peteğin içinde biriken tortu , pas ve çamurlaşmadan dolayıdır. Tesisatın içine verdiğimiz ilaç peteğin 2-3 yıl boyunca korunmasını sağlayarak daha fazla ısınmasını sağlamaktadır. Bu tür teknolojik ve uygun fiyatlı işlemleri evinizde bir sorun olduğunda bizi arayacağınız numaramız 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA