eyüp göktürk tesisatçı

Eyüp Göktürk tesisatçı firmamız kombi petek bakımı, makineli tıkanıklık açma ve cihazlı su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Temizliği yapılacak olan peteği yerinden oynatmadan cihaz ile temizleyen petek temizliği firmasıyız. Kalorifer temizliği fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri alabilirsiniz. Petek tesisat temizliği nasıl yapılır? Petekleri en iyi temizleme yöntemi kimyasal ilaçlı cihazlardır. Sert ve tesisata iyice yapışmış olan yabancı nesneleri düşünün. Sıcak su ile beraber gönderilmiş kimyasal ilaç bu nesneleri çözünür duruma getirip basınçlı su uygulayan cihaz ile de çekerek, filtre kısmına tıkamaktadır. Bu nesneler daha sonra atık su tesisatına dökülmektedir. Bu temizlik sonrasında sıcak suyun geçiş yolları açılacağı için peteklerden en iyi performansı alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Göktürk Tesisat Ustası

Göktürk tesisatçı indirimli fiyatlar ile tıkanıklık açma işlemleri yapan tesisat servisiyiz. Kaliteli ve uygun fiyatları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Atık parçalayıcı makine ile pimaş boru içindeki tüm maddeleri yerleştikleri bölgelerde parçalama işlemini ilk birkaç metreden otuz metre uzaktaki gider içlerinde bile uygulamaktayız. Tahmini olarak değil kameralı cihazlar ile bularak borulardaki tüm sorunları tespit edip tesisat problemlerini de bulmaktayız. Atık bulunan kısımları da isteğiniz dahilinde sizlere de gösterebilir, doğru adımları atmaktayız.

Eyüp Göktürk tesisatçı borulardan su gelmesini analiz eden su kaçağı tespiti servisidir. Borulardan damlama sesi geliyorsa ya da bir ıslaklık görülüyorsa borularda delinme söz konusu olabilir. Her katta bu durum yaşanabilir. Bu tür durumların yaşanması kırılmış gider borusuna işaret ediyor olabilir. İlgili gider tesisatına kameralı cihazlar ile bakarak sorunları tek tek tespit eder ve onarılacak bölgelere en az zararla ulaşarak işlemleri yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA