ataşehir mustafa kemal tesisatçı

Ataşehir Mustafa Kemal tesisatçı firmamız kırmadan tıkalı tuvalet açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek temizleme servisleri vermektedir. Peteklere bakım yapılmaması sebebi ile devir daim yapan pompanın arızalanması ve kalorifer içinin tıkanması konusunda sizleri uyarmak istiyoruz. Petek temizliği hizmeti alarak ısı artışı gibi güzel etkilerin yanı sıra harcamış olduğunuz doğal gazın da azalabileceğini söyleyebiliriz. Günümüzde gelişmiş makineler bulunmaktadır. Peteklerin içine kimyasal ilaç aktarımı ve çalkalama işlemi yapılması ile çok soğuk olan tüm kaloriferlerdeki kirleri aldıktan sonra ısısı artacaktır. Kombinin arıza göstergesinin yanması ve doğal gaz ödemelerinin artması gibi şeylerin de azalacağını söyleyebiliriz. İşte bunların önüne geçilmesi içinde peteklerdeki kirlerin alınmasını önermekteyiz.

Ataşehir Mustafa Kemal Tesisat Ustası

Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi tesisatçı tuvalet giderine düşen yabancı maddelerin tuvalet borularını tıkaması durumlarında tıkanıklık açma kıvrımlı yayı ile işlemlerimizi yapmaktayız. Sıkışan maddeleri hareket ettirmekte sifonu çektiğinizde gelen su faydasız olabilir. Kıvrımlı yayımız çelik bir aparattır bu aparata makine ile güç verilmesi daha ileriye atıkların hızlıca geçmesini sağlar. Tuvalet ve lavabolardaki bu tür sayısız maddeler için makineli işlemlerimizi sizlere sunarak boruların iç kısımlarını tamamen atıklardan arındırabiliriz.

Ataşehir Mustafa Kemal tesisatçı klozete bağlı borularda su sızıntısı olması durumlarında su kaçağı tespiti hizmeti vererek gelen su seslerini dinlememize yardımcı olabilecek ses dedektörleri kullanmaktayız. Elimizde işaretleyebileceğimiz kadar küçük bir alanı sabitleriz ve o noktayı ufak bir şekilde kırdıktan sonra boru değişimine geçerek onarımına başlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA