kağıthane hamidiye tesisatçı

Kağıthane Hamidiye tesisatçı firmamız kombi petek temizleme, kırmadan tıkanıklık açma ve robotla su kaçağı bulma servisleri vermektedir. Kalorifer içindeki suların temizlenmesi işlemini sunmaktayız. Sular ile birlikte biriken kireçler, pasları da alarak tam anlamı ile mükemmel petek temizliği hizmetleri sunmaktayız. Sıcak su sistemlere verilmesine rağmen ılık kalanları termal kamera ile dıştan biraz inceleme ile buluruz. Ortalama ısı değerlerini alırız. Çalışmamızın devamında havlupan veya içi çok kirli olan peteklerin cihaz bağlanarak temizlenmesi de dahil kimyasal eklemeleri ile tüm pisliklerin sızdırmadan alınmasını sağlarız. Isıların arttırılması ve tasarruf oluşturucu sonuçların binanıza gelmesi mümkün olabilir.

Hamidiye Makineli Tesisatçı Firması

Hamidiye tesisatçı insan gücü gerektirmeyen yalnızca elektronik cihaz ile tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. En güzel tarafı boru tahribatı olmaz. Boru çapı önemsiz olmakla birlikte yerleştirilen bazı atık delme aparatları ile son derece verimli şekilde kanalizasyona aktarım yapabiliyoruz. Bazı sıhhi sistemlerde su kullanarak yıkamak ve spiral çelik tel ile lavabo kanallarını temizlemek dahil hepsi için bizleri arayabilirsiniz.

Kağıthane Hamidiye tesisatçı üst komşunun tuvaleti her kullanılmasında banyo tavanına gelen atık sular gibi problemlerde su kaçağı tespiti ekiplerimizi arayınız. Temiz su kaynaklarından dolayı akıtan borularda özel ses dedektörleri ile beton içlerindeki su kayıplarını bile kırmadan görebiliriz. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey internet sitemizde bulunan numaralardan bizlere hızlıca ulaşmaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA