beykoz görele tesisatçı

Beykoz Görele tesisatçı firmamız kırmadan tıkalı gider açma, kombi petek bakımı ve makineli su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Demir ve plastik su borularında su kaçağı yapan servisiz. Demir su borularında kaçak yerini saptamak için yerini yine plastik borularda olduğu gibi test pompası takılması sonucunda tesisattaki küçük de olsa kılcal sızıntıları görmemiz gerekir. Bu tesisatı içten görebilecek, yerini dedektör ile saptayıp sıvısını dışına sürerek veya ilgili boru parçasının yerine yenisinin takılması ile sonuç alınabilir. Çürüyen demir boruda değişim yapılması gerekli olabilir ve çürümüş veya sürekli tiz ses çıkartıyorsa o sesi dedektör takip mekanizması ile tamamen yerini saptayıp hatasız şekilde istediğimiz küçük bölgeyi kırıp onarımı da yaparak rahat nefes almanızı sağlayabiliriz.

Görele Kameralı Tesisat Ustası

Görele tesisatçı en iyi petek temizleme tesisat firmasıyız. Kaliteli kadromuz ve son model petek temizliği makinelerimiz ile peteğin ortası ısınmıyor gibi sayısız durumlarda kimyasal temizleyici ekleyerek makinemiz ile tüm petek kirlerin olduğu gibi çözünmesini sağlıyoruz. Çözünen tortu, kireç gibi nesnelerin tam olarak alınması için makineleri kullanmaktayız. Garanti süreleri olan bu çalışmaları önermekteyiz. Ayrıca kalorifer arası toz temizliği kuru buhar makinelerimiz ile üst taraftan başlatılacak çalışma ile toz, yabancı cisim veya daha nice nesneleri olduğu gibi temizlemekteyiz.

Beykoz Görele tesisatçı zarar vermeden su tesisat borularını yıkayan firmayız. Aşırı basınçlı su ile su borusunda tıkanıklık açma işlemleri tesisata zarar verebilir. Örneğin, 10 barın üzerinde olması ve bunu dikkate almayan firmalar tesisatınızda çatlama, patlama gibi durumları oluşturabilir. Fakat biz su tesisatında tıkanıklık açan makine, yıkama sıvısı ile özel ayarlar sayesinde içteki tüm pislikleri dikkatlice temizleyebiliriz. Özel kameralar ile tesisatın dıştan incelenmesini yapabilir ve sorunlarını kısa sürede yok edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


☎ 0551 231 83 55 TIKLA ARA